- Číslo produktu: S90-2-15-017
- EAN 4050278019088
- Typ pohonu: Pohon všech kol
- Rok výroby: 2016-10
- Výkon: 190 PS / 140 KW
- Objem motoru: 1968 cm3
- Motor: Diesel / DESA;DETA;DFVA
- VIN-kód: WAU...F5...
- Šíření rozchodu / Kolo: 15 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 30 mm
Popis "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-017 System2 Tloušťka 15mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
| Název náhradního dílu HA | 91215017 |
| EG provozní povolení od | e1*70/156-..../...*0430*.. |
| Název náhradního dílu PZ | 91215017 |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry: | M14x1,5 |
| Povrch: | eloxiert |
| Barva: | přírodní |
| Max. ET: | -1 ET |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako průchozí systém |
Související odkazy na "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-017 System2 Tloušťka 15mm"
Obsah dodávky "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-017 System2 Tloušťka 15mm"
| 2x Distanční podložky |
Poznámky k "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-017 System2 Tloušťka 15mm"
| ID | Popis |
|---|---|
Montážní návod "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-017 System2 Tloušťka 15mm"