Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-85-051-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 995 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 980 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | Für Fahrzeuge mit Mehrlenker-Hinterachse (Einzelradaufhängung) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6565,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-85-051-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 990 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 970 Kg |
| Snížení přední nápravy | 40-45 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30-35 mm |
| Vybavení vozidla | Für Fahrzeuge mit Mehrlenker-Hinterachse (Einzelradaufhängung) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
8445,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1035 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 940 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny 50 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
28995,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1035 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 940 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny 55 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektrického nastavení tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
28995,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1080 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 940 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
28995,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-04-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1080 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 940 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
28995,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1080 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 940 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
28995,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-04-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1080 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 940 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
28995,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1035 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 940 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny 50 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
28995,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1035 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 940 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny 55 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektrického nastavení tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
28995,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
145,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17-B |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
115,00 Kč *
Zobrazeno