Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1035 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 975 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Nastavitelný rozsah VP od | 35-60 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny 50 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
29190,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-051-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1035 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 975 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Nastavitelný rozsah VP od | 35-60 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny 55 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez elektrického nastavení tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
29190,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-08-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 8 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 16 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2
2965,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-10-027 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 10 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 20 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2
2485,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2
3240,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-013 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2
2930,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-18-005 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 18 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 36 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2
4030,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2
3325,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-22-001 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 22 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 44 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2
4350,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-20-017 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3265,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-005 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3610,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-30-012 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 30 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 60 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3580,00 Kč *
Zobrazeno