AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-016 System7 Tloušťka 25mm
Obsah: 2 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-25-016
  • Pohon všech kol
  • 190 PS / 140 KW
  • 1968 cm3
  • Diesel / DESA;DETA;DFVA
  • WAU...F5...
  • 25 mm
  • 50 mm
Popis "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-016 System7 Tloušťka 25mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 7
Systém 7 se dodává kompletní se všemi potřebnými upevňovacími materiály.
  • Podložka provedená jako šroubový systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Upevnění:
    • Podložka na nápravě: pomocí speciálních fixačních šroubů s delšími šrouby kol
    • Kolo na podložce: pomocí sériového (nebo příslušenství) šroubu
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Montážní pokyny – prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91725016
EG provozní povolení od e1*70/156-..../...*0430*..
Název náhradního dílu PZ 91725016
Průměr náboje 66 mm
Rozteč šroubů 5x112
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: -1 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-14-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-002
Související odkazy na "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-016 System7 Tloušťka 25mm"
Obsah dodávky "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-016 System7 Tloušťka 25mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
10x Kola šrouby
Poznámky k "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-016 System7 Tloušťka 25mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
Montážní návod "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-016 System7 Tloušťka 25mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI A5 Sportback (F5A) 2.0 TDI quattro 190 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-016 System7 Tloušťka 25mm"