AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 110 k (20-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm
Obsah: 2
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-10-027
  • Přední pohon
  • 110 PS / 81 KW
  • 999 cm3
  • Benzin / DLAA
  • 10 mm
  • 20 mm
Popis "AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 110 k (20-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91210027
Průměr náboje 57 mm
Rozteč šroubů 5x100
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: natur
Max. ET: 22 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 110 k (20-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
Obsah dodávky "AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 110 k (20-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 110 k (20-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
ID Popis
Montážní návod "AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 110 k (20-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 110 k (20-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
Pro-Spacer (S90-2-10-027) + upevňovací materiál (S1-6-14-50-40-17)