Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-81-016-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 990 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
32229,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-08-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 8 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 16 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2965,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-10-027 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 10 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 20 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2600,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3380,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-013 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3060,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2505,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-22-001 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 22 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 44 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
4350,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
140,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-047-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1010 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
32675,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17-B |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
120,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-047-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1010 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 930 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Nastavitelný rozsah VP od | 15-40 mm |
| Nastavitelnost zadní nápravy | Výškově nastavitelná jednotka |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektronicky nastavovatelnými tlumiči (sériová výbava) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
39370,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | AM65-85-047-01-22 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10010,00 Kč *
Zobrazeno