AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 110 k (20-) Kolařská šroub M14x1,5 27mm Eibach S1-6-14-50-27-17 Originální rozměr
Obsah: 1 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S1-6-14-50-27-17
  • Přední pohon
  • 110 PS / 81 KW
  • 999 cm3
  • Benzin / DLAA
Popis "AUDI A1 Sportback (GBA) 30 TFSI 110 k (20-) Kolařská šroub M14x1,5 27mm Eibach S1-6-14-50-27-17 Originální rozměr"
Točivý moment při výměně kol je extrémně důležitý a pouze použití momentového klíče zaručuje bezpečné usazení a držení kol. Obvykle se utahovací moment pohybuje v závislosti na typu vozidla mezi 90 Nm (malá vozidla) a 200 Nm (4x4, SUV, dodávky a velmi těžké limuzíny). Informace obvykle poskytuje uživatelská příručka vozidla nebo výrobce kol.
Další informace o šroubech kol
Originální rozměr Odpovídají sériovému upevnění
Tvar hlavy Kuličkový závěr poloměr r=13
Délka hřídele: 27 mm
Závitové rozměry: M14x1,5
Klíčová šířka: 17 mm