AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro 280 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-18-001 System2 Tloušťka 18mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-18-001
  • Pohon všech kol
  • 2006-08 bis 2010-05
  • 280 PS / 206 KW
  • 3597 cm3
  • Benzin / BHK
  • 18 mm
  • 36 mm
Popis "AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro 280 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-18-001 System2 Tloušťka 18mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91218001
Název náhradního dílu PZ 91218001
Průměr náboje 71 mm
Rozteč šroubů 5x130
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 29 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro 280 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-18-001 System2 Tloušťka 18mm"
Obsah dodávky "AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro 280 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-18-001 System2 Tloušťka 18mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro 280 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-18-001 System2 Tloušťka 18mm"
Montážní návod "AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro 280 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-18-001 System2 Tloušťka 18mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI Q7 (4LB) 3.6 FSI quattro 280 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-18-001 System2 Tloušťka 18mm"
Pro-Spacer (S90-2-18-001) + upevňovací materiál (S4-7-14-50-58-19)