Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S4-7-14-50-37-19
  • Pohon všech kol
  • 2006-08 bis 2010-05
  • 280 PS / 206 KW
  • 3597 cm3
  • Benzin / BHK
Točivý moment při výměně kol je extrémně důležitý a pouze použití momentového klíče zaručuje bezpečné usazení a držení kol. Obvykle se utahovací moment pohybuje v závislosti na typu vozidla mezi 90 Nm (malá vozidla) a 200 Nm (4x4, SUV, dodávky a velmi těžké limuzíny). Informace obvykle poskytuje uživatelská příručka vozidla nebo výrobce kol.
Další informace o šroubech kol
Originální rozměr Odpovídají sériovému upevnění
Tvar hlavy Kuličkový závěr poloměr r=14 volný
Délka hřídele: 37 mm
Závitové rozměry: M14x1,5
Klíčová šířka: 19 mm