- Číslo produktu: S90-2-10-043
- EAN 4050278075527
- Typ pohonu: Přední pohon
- Rok výroby: 2017-01
- Výkon: 150 PS / 110 KW
- Objem motoru: 1968 cm3
- Motor: Diesel / DEUA
- VIN-kód: WAU...F5...
- Šíření rozchodu / Kolo: 10 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 20 mm
Popis "AUDI A5 Sportback (F5A) 35 TDI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-043 System2 Tloušťka 10mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 2
System 2 se dodává bez montážního materiálu. Ten je nutné objednat zvlášť.
- Podložka provedená jako průchozí systém
- Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
- Montáž pomocí delších šroubů kol
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Pokyny k montáži – Prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
| Název náhradního dílu HA | 91210043 |
| EG provozní povolení od | e1*70/156-..../...*0430*.. |
| Název náhradního dílu PZ | 91210043 |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry: | M14x1,5 |
| Povrch: | eloxiert |
| Barva: | přírodní |
| Max. ET: | -1 ET |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako průchozí systém |
Související odkazy na "AUDI A5 Sportback (F5A) 35 TDI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-043 System2 Tloušťka 10mm"
Obsah dodávky "AUDI A5 Sportback (F5A) 35 TDI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-043 System2 Tloušťka 10mm"
| Obsah dodávky |
|---|
| 2x Distanční podložky |
Poznámky k "AUDI A5 Sportback (F5A) 35 TDI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-043 System2 Tloušťka 10mm"
| ID | Popis |
|---|---|
Montážní návod "AUDI A5 Sportback (F5A) 35 TDI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-043 System2 Tloušťka 10mm"