AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm
Obsah: 2 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-15-013
  • Přední pohon
  • 2002-07 bis 2004-12
  • 163 PS / 120 KW
  • 1781 cm3
  • Benzin / BFB
  • 15 mm
  • 30 mm
Popis "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 2
System 2 se dodává bez montážního materiálu. Ten je nutné objednat zvlášť.
  • Podložka provedená jako průchozí systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Montáž pomocí delších šroubů kol
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Pokyny k montáži – Prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91215013
Název náhradního dílu PZ 91215013
Průměr náboje 57 mm
Rozteč šroubů 5x112
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 19 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Obsah dodávky "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
Montážní návod "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.
Pole označená * jsou povinné.
Seznámil/a jsem se s zásadami ochrany osobních údajů.
Pro-Spacer (S90-2-15-013) + upevňovací materiál (S1-6-14-50-47-17)