- Číslo produktu: S90-2-10-027
- EAN 4050278023610
- Typ pohonu: Přední pohon
- Rok výroby: 2002-07 bis 2004-12
- Výkon: 163 PS / 120 KW
- Objem motoru: 1781 cm3
- Motor: Benzin / BFB
- Šíření rozchodu / Kolo: 10 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 20 mm
Popis "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
| Název náhradního dílu HA | 91210027 |
| Název náhradního dílu PZ | 91210027 |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry: | M14x1,5 |
| Povrch: | eloxiert |
| Barva: | přírodní |
| Max. ET: | 19 ET |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako průchozí systém |
Související odkazy na "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
Obsah dodávky "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
| 2x Distanční podložky |
Poznámky k "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"
| ID | Popis |
|---|---|
| S3 | Pouze pro použití na přední nápravě! |
Montážní návod "AUDI A4 Avant (8E5, B6) 1.8 T 163 PS (02-04) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-10-027 System2 Tloušťka 10mm"