- Číslo produktu: S90-2-20-003
- EAN 4050278019255
- Typ pohonu: Pohon všech kol
- Rok výroby: 2006-06 bis 2011-08
- Výkon: 350 PS / 257 KW
- Objem motoru: 4163 cm3
- Motor: Benzin / BVJ
- Šíření rozchodu / Kolo: 20 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 40 mm
Popis "AUDI A6 Avant (4F5, C6) 4.2 FSI quattro 350 PS (06-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 2
System 2 se dodává bez montážního materiálu. Ten je nutné objednat zvlášť.
- Podložka provedená jako průchozí systém
- Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
- Montáž pomocí delších šroubů kol
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Pokyny k montáži – Prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
| Název náhradního dílu HA | 91220003 |
| Název náhradního dílu PZ | 91220003 |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry: | M14x1,5 |
| Povrch: | eloxiert |
| Barva: | přírodní |
| Max. ET: | 18 ET |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako průchozí systém |
Související odkazy na "AUDI A6 Avant (4F5, C6) 4.2 FSI quattro 350 PS (06-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky "AUDI A6 Avant (4F5, C6) 4.2 FSI quattro 350 PS (06-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
| Obsah dodávky |
|---|
| 2x Distanční podložky |
Poznámky k "AUDI A6 Avant (4F5, C6) 4.2 FSI quattro 350 PS (06-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"
| ID | Popis |
|---|---|
Montážní návod "AUDI A6 Avant (4F5, C6) 4.2 FSI quattro 350 PS (06-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-003 System2 Tloušťka 20mm"