Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S4-6-14-50-27-17
  • Přední pohon
  • 163 PS / 120 KW
  • 1968 cm3
  • Diesel/Elektro / DEZD
Točivý moment při výměně kol je extrémně důležitý a pouze použití momentového klíče zaručuje bezpečné usazení a držení kol. Obvykle se utahovací moment pohybuje v závislosti na typu vozidla mezi 90 Nm (malá vozidla) a 200 Nm (4x4, SUV, dodávky a velmi těžké limuzíny). Informace obvykle poskytuje uživatelská příručka vozidla nebo výrobce kol.
Další informace o šroubech kol
Originální rozměr Odpovídají sériovému upevnění
Tvar hlavy Kuličkový závěr poloměr r=13 volný
Délka hřídele: 27 mm
Závitové rozměry: M14x1,5
Klíčová šířka: 17 mm
Barva: pozinkovaný
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Křížové odkazy, OE čísla
Výrobce Číslo
VAG
VAG
FEBI BILSTEIN
VAICO
DORMAN
DORMAN
4D0 601 139
4D0 601 139A