- Číslo produktu: S90-7-20-016
- EAN 4050278021869
- Typ pohonu: Přední pohon
- Rok výroby: 2019-03
- Výkon: 163 PS / 120 KW
- Objem motoru: 1968 cm3
- Motor: Diesel/Elektro / DEZD
- VIN-kód: WAU...F2...
- Šíření rozchodu / Kolo: 20 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 40 mm
Popis "AUDI A6 Avant (4A5, C8) 35 TDI Mild Hybrid 163 PS (19-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-016 System7 Tloušťka 20mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 7
Systém 7 se dodává kompletní se všemi potřebnými upevňovacími materiály.
- Podložka provedená jako šroubový systém
- Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
- Upevnění:
- Podložka na nápravě: pomocí speciálních fixačních šroubů s delšími šrouby kol
- Kolo na podložce: pomocí sériového (nebo příslušenství) šroubu
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Montážní pokyny – prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
| Název náhradního dílu HA | 91720016 |
| EG provozní povolení od | e1*2007/46-..../...*1801*.. |
| Název náhradního dílu PZ | 91720016 |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry: | M14x1,5 |
| Povrch: | eloxiert |
| Barva: | přírodní |
| Max. ET: | 6 ET |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako šroubový systém |
| Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola | S1-1-14-50-24-17-1 |
| Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 | S91-7-01-002 |
Související odkazy na "AUDI A6 Avant (4A5, C8) 35 TDI Mild Hybrid 163 PS (19-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-016 System7 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky "AUDI A6 Avant (4A5, C8) 35 TDI Mild Hybrid 163 PS (19-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-016 System7 Tloušťka 20mm"
| Obsah dodávky |
|---|
| 2x Distanční podložky |
| 10x Kola šrouby |
Poznámky k "AUDI A6 Avant (4A5, C8) 35 TDI Mild Hybrid 163 PS (19-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-016 System7 Tloušťka 20mm"
| ID | Popis |
|---|---|
Montážní návod "AUDI A6 Avant (4A5, C8) 35 TDI Mild Hybrid 163 PS (19-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-016 System7 Tloušťka 20mm"