AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TFSI 170 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-15-013
  • 2005-06 bis 2011-03
  • 170 PS / 125 KW
  • 1984 cm3
  • Benzin / BYK;BPJ
  • 15 mm
  • 30 mm
Popis "AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TFSI 170 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91215013
Název náhradního dílu PZ 91215013
Průměr náboje 57 mm
Rozteč šroubů 5x112
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 18 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TFSI 170 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Obsah dodávky "AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TFSI 170 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TFSI 170 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Montážní návod "AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TFSI 170 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI A6 (4F2, C6) 2.0 TFSI 170 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Pro-Spacer (S90-2-15-013) + upevňovací materiál (S1-6-14-50-47-17)