AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 136 PS (98-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm
Obsah: 2 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-15-013
  • Přední pohon
  • 1998-07 bis 2005-01
  • 136 PS / 100 KW
  • 2393 cm3
  • Benzin / ALW;ASM;ARN
  • 15 mm
  • 30 mm
Popis "AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 136 PS (98-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 2
System 2 se dodává bez montážního materiálu. Ten je nutné objednat zvlášť.
  • Podložka provedená jako průchozí systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Montáž pomocí delších šroubů kol
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Pokyny k montáži – Prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91215013
Název náhradního dílu PZ 91215013
Průměr náboje 57 mm
Rozteč šroubů 5x112
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 10 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 136 PS (98-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Obsah dodávky "AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 136 PS (98-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 136 PS (98-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
S13 U některých modelů použitelný pouze na přední nápravě, protože středové vycentrování zadního nápravového nosiče je příliš dlouhé. Použitelné do výšky centrovacího prstence 16 mm! Od výrobního čísla 161225 -> také pro VW UP!, Seat MII, Škoda Citigo na zadní nápravě, protože maximální použitelná výška centrovacího prstence byla změněna na 17 mm! (Věnujte pozornost razítku na distanční podložce!)
Montážní návod "AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 136 PS (98-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI A6 (4B2, C5) 2.4 136 PS (98-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-15-013 System2 Tloušťka 15mm"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.
Pole označená * jsou povinné.
Seznámil/a jsem se s zásadami ochrany osobních údajů.
Pro-Spacer (S90-2-15-013) + upevňovací materiál (S1-6-14-50-47-17)