Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-15-023-09-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1080 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1250 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
8325,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-15-023-10-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1160 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1250 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
8325,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-15-023-07-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1095 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1245 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
8325,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-15-023-08-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1195 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1245 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6230,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | AM65-15-023-02-22 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10445,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-08-002 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 8 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 16 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2985,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-10-043 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 10 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 20 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3080,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-004 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2930,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-017 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2920,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-007 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3755,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-20-016 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3350,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-016 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3235,00 Kč *
Zobrazeno