- Číslo produktu: S90-2-12-003
- EAN 4050278018883
- Vin-kód: WAU...8E.........
- Typ pohonu: Pohon všech kol
- Rok výroby: 2006-01 bis 2008-06
- Výkon: 233 PS / 171 KW
- Objem motoru: 2967 cm3
- Motor: Diesel / ASB
- Šíření rozchodu / Kolo: 12 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 24 mm
Popis "AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro 233 PS (06-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
| Název náhradního dílu HA | 91212003 |
| Název náhradního dílu PZ | 91212003 |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry: | M14x1,5 |
| Povrch: | eloxiert |
| Barva: | přírodní |
| Max. ET: | 19 ET |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako průchozí systém |
Související odkazy na "AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro 233 PS (06-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Obsah dodávky "AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro 233 PS (06-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
| 2x Distanční podložky |
Poznámky k "AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro 233 PS (06-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
| ID | Popis |
|---|---|
| S3 | Pouze pro použití na přední nápravě! |
Montážní návod "AUDI A4 Avant (8ED, B7) 3.0 TDI quattro 233 PS (06-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"