AUDI A3 Sportback (8VA) 1.5 TFSI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm
Obsah: 2 kusy
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-12-003
  • 150 PS / 110 KW
  • 1495 cm3
  • Benzin / DADA
  • 12 mm
  • 24 mm
Popis "AUDI A3 Sportback (8VA) 1.5 TFSI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91212003
Název náhradního dílu PZ 91212003
Průměr náboje 57 mm
Rozteč šroubů 5x112
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 21 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "AUDI A3 Sportback (8VA) 1.5 TFSI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Obsah dodávky "AUDI A3 Sportback (8VA) 1.5 TFSI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "AUDI A3 Sportback (8VA) 1.5 TFSI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
Montážní návod "AUDI A3 Sportback (8VA) 1.5 TFSI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI A3 Sportback (8VA) 1.5 TFSI 150 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-003 System2 Tloušťka 12mm"
Pro-Spacer (S90-2-12-003) + upevňovací materiál (S1-6-14-50-43-17)