Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-006 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1665,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-08-001 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 8 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 16 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1305,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-005 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3645,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-004 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
4130,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x100 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
4885,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
150,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10474 |
| Průměr drátu | 10.2 mm |
| Délka pružiny | 303 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Číslo podvozku do | -8Z*2*070 000. |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez panoramatické střešní okno |
| Místo montáže | Zadní náprava |
1610,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10662 |
| Průměr drátu | 11.5 mm |
| Délka pružiny | 338 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou střešní oknem |
| Místo montáže | Přední náprava |
1905,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10923 |
| Průměr drátu | 9.8 mm |
| Délka pružiny | 334 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Místo montáže | Zadní náprava |
1410,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17-B |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
120,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R11030 |
| Průměr drátu | 10.3 mm |
| Délka pružiny | 341 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s panoramatickou střešní oknem |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2005,00 Kč *
Zobrazeno