Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 905 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25-30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
8480,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-15-022-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1095 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 920 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20 mm |
| Snížení zadní nápravy | 15 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10110,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1040 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 870 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-15-022-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1025 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 775 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
25830,00 Kč *
Zobrazeno