AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro 211 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-21-007 System7 Tloušťka 21mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-21-007
  • Pohon všech kol
  • 2006-03 bis 2010-05
  • 211 PS / 155 KW
  • 2967 cm3
  • Diesel / CASB, BUN
  • 21 mm
  • 42 mm
Popis "AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro 211 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-21-007 System7 Tloušťka 21mm"
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91721001
Název náhradního dílu PZ 91721001
Průměr náboje 71 mm
Rozteč šroubů 5x130
Barva: přírodní
Max. ET: 29 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Zatížení kola Max. 800 Kg
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-14-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-002
Související odkazy na "AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro 211 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-21-007 System7 Tloušťka 21mm"
Obsah dodávky "AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro 211 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-21-007 System7 Tloušťka 21mm"
10x Kola šrouby
10x Kola šrouby místo Originální šrouby
Poznámky k "AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro 211 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-21-007 System7 Tloušťka 21mm"
Montážní návod "AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro 211 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-21-007 System7 Tloušťka 21mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI Q7 (4LB) 3.0 TDI quattro 211 PS (06-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-21-007 System7 Tloušťka 21mm"