AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI 190 PS (13-17) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-30-007
  • Přední pohon
  • 2013-09 bis 2017-01
  • 190 PS / 140 KW
  • 1968 cm3
  • Diesel / CNHA
  • 30 mm
  • 60 mm
Popis "AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI 190 PS (13-17) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91730007
Název náhradního dílu PZ 91730007
Průměr náboje 66 mm
Rozteč šroubů 5x112
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: -1 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-14-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-002
Související odkazy na "AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI 190 PS (13-17) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"
Obsah dodávky "AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI 190 PS (13-17) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"
10x Kola šrouby
Poznámky k "AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI 190 PS (13-17) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"
Montážní návod "AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI 190 PS (13-17) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI A5 Cabriolet (8F7) 2.0 TDI 190 PS (13-17) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"