Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-20-017 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3325,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-005 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3615,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-6-14-50-27-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuličkový závěr poloměr r=13 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Délka hřídele | 27 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
140,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10136 |
| Průměr drátu | 14.8 mm |
| Délka pružiny | 315 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s Standard Podvozek |
| Místo montáže | Přední náprava |
1730,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10158 |
| Průměr drátu | 14.8 mm |
| Délka pružiny | 285 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2105,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10210 |
| Průměr drátu | 14.5 mm |
| Délka pružiny | 286 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s Standard Podvozek |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2250,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10274 |
| Průměr drátu | 15 mm |
| Délka pružiny | 250 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s Sportovní podvozek |
| Variant vybavení | pro Varianta výbavy vč. S-Line |
| Místo montáže | Zadní náprava |
1045,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10515 |
| Průměr drátu | 15 mm |
| Délka pružiny | 272 mm |
| Provedení | Zesílené provedení |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez Sportovní podvozek |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2250,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10664 |
| Průměr drátu | 15.5 mm |
| Délka pružiny | 268 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s Sportovní podvozek |
| Místo montáže | Přední náprava |
1755,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-15-003-03-HA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
2870,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F1568001 |
| Místo montáže | Přední náprava |
2870,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F21-15-003-03-VA |
| Místo montáže | Přední náprava |
2870,00 Kč *
Zobrazeno