AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 136 PS (04-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-25-005
  • Přední pohon
  • 2004-11 bis 2008-06
  • 136 PS / 100 KW
  • 1968 cm3
  • Diesel / BNA;BRF
  • 25 mm
  • 50 mm
Popis "AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 136 PS (04-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91725005
Název náhradního dílu PZ 91725005
Průměr náboje 57 mm
Rozteč šroubů 5x112
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 19 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-14-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-002
Související odkazy na "AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 136 PS (04-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"
Obsah dodávky "AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 136 PS (04-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"
10x Kola šrouby
Poznámky k "AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 136 PS (04-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"
Montážní návod "AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 136 PS (04-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "AUDI A4 (8EC, B7) 2.0 TDI 136 PS (04-08) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-005 System7 Tloušťka 25mm"