Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-014-05-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1170 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1150 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Nastavitelnost zadní nápravy | Výškově nastavitelná jednotka |
| Poznámka k podvozku | Pouze pro Vozy s průměr tlumiče na Federbeindurchmesser an der Přední náprava von 55 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
30620,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-85-014-06-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1170 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1150 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Nastavitelnost zadní nápravy | Výškově nastavitelná jednotka |
| Poznámka k podvozku | Pouze pro Vozy s průměr tlumiče na Federbeindurchmesser an der Přední náprava von 50 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
30620,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E40-85-014-06-11 |
| Průměr VP | 26 mm |
| Průměr HA | 23 mm |
| Nastavitelnost VP | dvojitě nastavitelný |
| Nastavitelnost zadní nápravy | dvojitě nastavitelný |
| Provedení VP | Stabilizátor z plného materiálu |
| Provedení VP | Stabilizátor z plného materiálu |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
15835,00 Kč *
Zobrazeno