BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-020 System2 Tloušťka 20mm
Obsah: 2 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-20-020
  • 2007-09 bis 2010-08
  • 272 PS / 200 KW
  • 2996 cm3
  • Benzin / N52 B30 BF;N52 B30 A;N52 B30 B
  • 20 mm
  • 40 mm
Popis "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-020 System2 Tloušťka 20mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 2
System 2 se dodává bez montážního materiálu. Ten je nutné objednat zvlášť.
  • Podložka provedená jako průchozí systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Montáž pomocí delších šroubů kol
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Pokyny k montáži – Prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91220020
Název náhradního dílu PZ 91220020
Průměr náboje 72 mm
Rozteč šroubů 5x120
Závitové rozměry: M12x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: -1 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-020 System2 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-020 System2 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-020 System2 Tloušťka 20mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
Montážní návod "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-020 System2 Tloušťka 20mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-020 System2 Tloušťka 20mm"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.
Pole označená * jsou povinné.
Seznámil/a jsem se s zásadami ochrany osobních údajů.
Pro-Spacer (S90-2-20-020) + upevňovací materiál (S1-1-12-50-45-17-B)