BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-002 System2 Tloušťka 12mm
Obsah: 2 kusy
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-12-002
  • 2007-09 bis 2010-08
  • 272 PS / 200 KW
  • 2996 cm3
  • Benzin / N52 B30 BF;N52 B30 A;N52 B30 B
  • 12 mm
  • 24 mm
Popis "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-002 System2 Tloušťka 12mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91212002
Název náhradního dílu PZ 91212002
Průměr náboje 72 mm
Rozteč šroubů 5x120
Závitové rozměry: M12x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: -1 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-002 System2 Tloušťka 12mm"
Obsah dodávky "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-002 System2 Tloušťka 12mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-002 System2 Tloušťka 12mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
Montážní návod "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-002 System2 Tloušťka 12mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "BMW 6 (E63) 630 i 272 PS (07-10) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-002 System2 Tloušťka 12mm"
Pro-Spacer (S90-2-12-002) + upevňovací materiál (S1-1-12-50-39-17-B)