ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-006 System2 Tloušťka 20mm
Obsah: 2 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-20-006
  • Přední pohon
  • 939AXE1B
  • 2005-09 bis 2011-11
  • 120 PS / 88 KW
  • 1910 cm3
  • Diesel / 939 A1.000
  • 20 mm
  • 40 mm
Popis "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-006 System2 Tloušťka 20mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91220006
Název náhradního dílu PZ 91220006
Průměr náboje 65 mm
Rozteč šroubů 5x110
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 4 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-006 System2 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-006 System2 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-006 System2 Tloušťka 20mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
Montážní návod "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-006 System2 Tloušťka 20mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-20-006 System2 Tloušťka 20mm"
Pro-Spacer (S90-2-20-006) + upevňovací materiál (S1-1-14-50-45-17-B)