ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-024 System7 Tloušťka 20mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-20-024
  • Přední pohon
  • 939AXE1B
  • 2005-09 bis 2011-11
  • 120 PS / 88 KW
  • 1910 cm3
  • Diesel / 939 A1.000
  • 20 mm
  • 40 mm
Popis "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-024 System7 Tloušťka 20mm"
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91720024
Název náhradního dílu PZ 91720024
Průměr náboje 65 mm
Rozteč šroubů 5x110
Barva: přírodní
Max. ET: 4 ET
Související odkazy na "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-024 System7 Tloušťka 20mm"
Obsah dodávky "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-024 System7 Tloušťka 20mm"
10x Kola šrouby
Poznámky k "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-024 System7 Tloušťka 20mm"
Montážní návod "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-024 System7 Tloušťka 20mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 8V 120 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-024 System7 Tloušťka 20mm"