- Číslo produktu: S90-2-12-004
- EAN 4050278018890
- Typ pohonu: Pohon všech kol
- Typ vzoru: 238.366
- Rok výroby: 2016-12
- Výkon: 333 PS / 245 KW
- Objem motoru: 2996 cm3
- Motor: Benzin / M 276.823
- Šíření rozchodu / Kolo: 12 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 24 mm
Popis "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-004 System2 Tloušťka 12mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 2
System 2 se dodává bez montážního materiálu. Ten je nutné objednat zvlášť.
- Podložka provedená jako průchozí systém
- Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
- Montáž pomocí delších šroubů kol
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Pokyny k montáži – Prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
| Název náhradního dílu HA | 91212004 |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry: | M14x1,5 |
| Povrch: | eloxiert |
| Barva: | přírodní |
| Max. ET: | 27 ET |
| Místo montáže | Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako průchozí systém |
Související odkazy na "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-004 System2 Tloušťka 12mm"
Obsah dodávky "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-004 System2 Tloušťka 12mm"
| Obsah dodávky |
|---|
| 2x Distanční podložky |
Poznámky k "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-004 System2 Tloušťka 12mm"
| ID | Popis |
|---|---|
| S6 | Pouze pro použití na zadní nápravě! |
Montážní návod "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-12-004 System2 Tloušťka 12mm"