- Číslo produktu: S90-7-30-007
- EAN 4050278022408
- Typ pohonu: Pohon všech kol
- Typ vzoru: 238.366
- Rok výroby: 2016-12
- Výkon: 333 PS / 245 KW
- Objem motoru: 2996 cm3
- Motor: Benzin / M 276.823
- Šíření rozchodu / Kolo: 30 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 60 mm
Popis "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 7
Systém 7 se dodává kompletní se všemi potřebnými upevňovacími materiály.
- Podložka provedená jako šroubový systém
- Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
- Upevnění:
- Podložka na nápravě: pomocí speciálních fixačních šroubů s delšími šrouby kol
- Kolo na podložce: pomocí sériového (nebo příslušenství) šroubu
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Montážní pokyny – prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
| Název náhradního dílu HA | 91730007 |
| Název náhradního dílu PZ | 91730007 |
| Průměr náboje | 66 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Provedení | Distanční podložky provedené jako šroubový systém |
| Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola | S1-1-14-50-24-17-1 |
| Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 | S91-7-01-002 |
Související odkazy na "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"
Obsah dodávky "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"
| Obsah dodávky |
|---|
| 2x Distanční podložky |
| 10x Kola šrouby |
Poznámky k "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"
| ID | Popis |
|---|---|
| frontend_detail_data_hinweis_ |
Montážní návod "MERCEDES-BENZ E-CLASS Coupe (C238) E 400 4-matic 333 PS (16-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-007 System7 Tloušťka 30mm"