Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1450 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1600 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10790,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1450 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1600 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10790,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1450 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1600 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10790,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1450 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1600 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10790,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1450 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1600 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10790,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1450 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1600 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10790,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1450 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1600 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10790,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1450 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1600 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30-35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25-35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10790,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1500 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1650 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Číslo podvozku od | A394036 |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
56520,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1500 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1650 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Číslo podvozku do | A394035 |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
56520,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1500 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1650 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Číslo podvozku do | A394035 |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
56520,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-25-030-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1500 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1650 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Číslo podvozku do | A394035 |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
56520,00 Kč *
Zobrazeno