Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-023-09-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 985 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1070 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
7615,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-35-023-09-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 985 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1070 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
24590,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-15-005 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 63 mm |
| Rozteč šroubů | 5x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3325,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-20-008 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 63 mm |
| Rozteč šroubů | 5x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3435,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-25-022 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 63 mm |
| Rozteč šroubů | 5x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
4805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-30-024 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 30 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 60 mm |
| Průměr náboje | 63 mm |
| Rozteč šroubů | 5x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5490,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-35-007 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 35 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 70 mm |
| Průměr náboje | 63 mm |
| Rozteč šroubů | 5x108 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
6105,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-35-023-03-HA |
| Místo montáže | Zadní náprava |
3485,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | F11-35-023-07-FA |
| Místo montáže | Přední náprava |
2870,00 Kč *
Zobrazeno