Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-029-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1033 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
12230,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-029-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1033 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
12230,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-029-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1033 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
12230,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-029-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1033 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
12230,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-029-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1033 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
12230,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-029-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1095 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. regulace tlumičů. |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6485,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-029-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1095 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. regulace tlumičů. |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6485,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-029-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1095 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20-25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. regulace tlumičů. |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6485,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-045-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1033 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10030,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-045-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1033 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10030,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-045-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1033 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10030,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-35-045-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1033 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1148 Kg |
| Snížení přední nápravy | 20 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10030,00 Kč *
Zobrazeno