Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E30-35-036-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1480 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1850 Kg |
| Provedení | Zesílené provedení |
| Zvýšení přední nápravy | 30 mm |
| Zvýšení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 4 kusy
12900,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E30-35-036-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1480 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1850 Kg |
| Provedení | Zesílené provedení |
| Zvýšení přední nápravy | 30 mm |
| Zvýšení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 4 kusy
12900,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E30-35-036-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1480 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1850 Kg |
| Provedení | Zesílené provedení |
| Zvýšení přední nápravy | 30 mm |
| Zvýšení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 4 kusy
12900,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E30-35-036-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1480 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1850 Kg |
| Provedení | Zesílené provedení |
| Zvýšení přední nápravy | 30 mm |
| Zvýšení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 4 kusy
12900,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E30-35-036-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1480 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1850 Kg |
| Provedení | Zesílené provedení |
| Zvýšení přední nápravy | 30 mm |
| Zvýšení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 4 kusy
12900,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E30-35-036-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1480 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1850 Kg |
| Provedení | Zesílené provedení |
| Zvýšení přední nápravy | 30 mm |
| Zvýšení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 4 kusy
12900,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-21-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 21 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 42 mm |
| Zatížení kola | Max. 1000 Kg |
| Průměr náboje | 93 mm |
| Rozteč šroubů | 6x139,7 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5975,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-21-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 21 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 42 mm |
| Zatížení kola | Max. 1000 Kg |
| Průměr náboje | 93 mm |
| Rozteč šroubů | 6x139,7 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5975,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-21-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 21 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 42 mm |
| Zatížení kola | Max. 1000 Kg |
| Průměr náboje | 93 mm |
| Rozteč šroubů | 6x139,7 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5975,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-21-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 21 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 42 mm |
| Zatížení kola | Max. 1000 Kg |
| Průměr náboje | 93 mm |
| Rozteč šroubů | 6x139,7 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5975,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-21-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 21 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 42 mm |
| Zatížení kola | Max. 1000 Kg |
| Průměr náboje | 93 mm |
| Rozteč šroubů | 6x139,7 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5975,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-4-21-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 21 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 42 mm |
| Zatížení kola | Max. 1000 Kg |
| Průměr náboje | 93 mm |
| Rozteč šroubů | 6x139,7 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5975,00 Kč *
Zobrazeno