Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-20-014-04-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 955 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1175 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45-50 mm |
| Snížení zadní nápravy | 35 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
5615,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-20-014-06-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1045 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1200 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 25 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
26530,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-20-014-04-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 955 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1175 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45-50 mm |
| Snížení zadní nápravy | 35 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27415,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-20-014-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1090 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1200 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Nastavitelnost zadní nápravy | Výškově nastavitelná jednotka |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
32275,00 Kč *
Zobrazeno