Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E2069-140 |
| Zatížení nápravy přední až | 1100 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1290 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
5940,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-20-005-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1100 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1290 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
29445,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-20-005-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1020 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1200 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
34630,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-20-005-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1090 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1200 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
34630,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-007 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 74 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1935,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-002 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 74 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2880,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-20-002 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 74 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
4710,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-010 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 74 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
5325,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-26-17 |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 26 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
125,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S1-1-12-50-26-17-B |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovému upevnění |
| Tvar hlavy | Kuželový kužel 60° |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Délka hřídele | 26 mm |
| Klíčová šířka | 17 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
Obsah 1 kusy
140,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10115 |
| Průměr drátu | 11.8 mm |
| Délka pružiny | 403 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s Standard Podvozek |
| Místo montáže | Zadní náprava |
955,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | R10247 |
| Průměr drátu | 11.8 mm |
| Délka pružiny | 402 mm |
| Originální rozměr | Odpovídají sériovým pružinám, není povinnost registrace |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez M-Technik |
| Místo montáže | Zadní náprava |
1590,00 Kč *
Zobrazeno