BMW 5 (E39) 523 i 170 PS (95-00) Kolařská šroub Eibach S1-1-12-50-28-17 M12x1,5x28 SW17 pozinkovaný
Obsah: 1 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S1-1-12-50-28-17
  • Zadní pohon
  • 1995-09 bis 2000-08
  • 170 PS / 125 KW
  • 2494 cm3
  • Benzin / M52 B25 (256S3)
Točivý moment při výměně kol je extrémně důležitý a pouze použití momentového klíče zaručuje bezpečné usazení a držení kol. Obvykle se utahovací moment pohybuje v závislosti na typu vozidla mezi 90 Nm (malá vozidla) a 200 Nm (4x4, SUV, dodávky a velmi těžké limuzíny). Informace obvykle poskytuje uživatelská příručka vozidla nebo výrobce kol.
Další informace o šroubech kol
Tvar hlavy Kuželový kužel 60°
Délka hřídele: 28 mm
Závitové rozměry: M12x1,5
Klíčová šířka: 17 mm