Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-20-031-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 965 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1255 Kg |
| Snížení přední nápravy | 15-20 mm |
| Snížení zadní nápravy | 05. října mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
5470,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-20-031-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 965 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1230 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
7175,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-20-031-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 965 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1230 Kg |
| Snížení přední nápravy | 15-20 mm |
| Snížení zadní nápravy | 05. října mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27240,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-20-031-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 960 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1210 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy s elektr. Regulace tlumičů |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
27340,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-20-031-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 950 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1230 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
33785,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-20-031-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1090 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1230 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla bez elektronicky nastavitelného tlumiče (sériová výbava) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
33785,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-20-031-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 950 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1230 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
41940,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-20-031-04-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1090 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1230 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektronicky nastavovatelnými tlumiči (sériová výbava) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
41940,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | AM65-20-030-01-22 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
10400,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E40-20-031-02-11 |
| Průměr VP | 28 mm |
| Průměr HA | 16 mm |
| Nastavitelnost VP | 2x nastavitelný |
| Nastavitelnost zadní nápravy | nepřestavitelný |
| Provedení VP | Trubkový stabilizátor |
| Provedení VP | Stabilizátor z plného materiálu |
15260,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-10-004 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 10 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 20 mm |
| Průměr náboje | 72 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3340,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-002 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 72 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M14x1,25 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3340,00 Kč *
Zobrazeno