- Číslo produktu: S90-7-20-010
- EAN 4050278021807
- Typ pohonu: Zadní pohon
- Rok výroby: 2001-01 bis 2005-04
- Výkon: 228 PS / 168 KW
- Objem motoru: 2979 cm3
- Motor: Benzin / M54 B30 (306S3)
- Šíření rozchodu / Kolo: 20 mm
- Šíření rozchodu / Náprava: 40 mm
Popis "BMW 3 (E46) 330 i 228 PS (01-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-20-010 System7 Tloušťka 20mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 7
Systém 7 se dodává kompletní se všemi potřebnými upevňovacími materiály.
- Podložka provedená jako šroubový systém
- Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
- Upevnění:
- Podložka na nápravě: pomocí speciálních fixačních šroubů s delšími šrouby kol
- Kolo na podložce: pomocí sériového (nebo příslušenství) šroubu
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Montážní pokyny – prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
| Název náhradního dílu HA | 91720010 |
| Název náhradního dílu PZ | 91720010 |
| Průměr náboje | 72 mm |