Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E2066-140 |
| Zatížení nápravy přední až | 895 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1100 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
3940,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-20-001-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 895 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1045 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45-50 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
5080,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-20-001-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 895 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1190 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25520,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-20-001-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 895 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1045 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45-50 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20-25 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez regulace světlé výšky |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25995,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-20-001-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1030 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1215 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
32305,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-1-05-017 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 5 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 10 mm |
| Průměr náboje | 72 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
1550,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-10-004 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 10 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 20 mm |
| Průměr náboje | 72 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3340,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-002 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 72 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2910,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-001 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 72 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2435,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-20-020 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 72 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2805,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-20-010 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 20 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 40 mm |
| Průměr náboje | 72 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3525,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-7-25-011 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 25 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 50 mm |
| Průměr náboje | 72 mm |
| Rozteč šroubů | 5x120 |
| Závitové rozměry | M12x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako šroubový systém |
Obsah 2 kusy
3655,00 Kč *
Zobrazeno