BMW 3 (E46) 325 i 192 PS (00-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-011 System7 Tloušťka 25mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-25-011
  • Zadní pohon
  • 2000-09 bis 2005-02
  • 192 PS / 141 KW
  • 2494 cm3
  • Benzin / M54 B25 (256S5)
  • 25 mm
  • 50 mm
Popis "BMW 3 (E46) 325 i 192 PS (00-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-011 System7 Tloušťka 25mm"
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91725011
Název náhradního dílu PZ 91725011
Průměr náboje 72 mm
Rozteč šroubů 5x120
Závitové rozměry: M12x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 15 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-12-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-001
Související odkazy na "BMW 3 (E46) 325 i 192 PS (00-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-011 System7 Tloušťka 25mm"
Obsah dodávky "BMW 3 (E46) 325 i 192 PS (00-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-011 System7 Tloušťka 25mm"
10x Kola šrouby
Poznámky k "BMW 3 (E46) 325 i 192 PS (00-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-011 System7 Tloušťka 25mm"
Montážní návod "BMW 3 (E46) 325 i 192 PS (00-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-011 System7 Tloušťka 25mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "BMW 3 (E46) 325 i 192 PS (00-05) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-25-011 System7 Tloušťka 25mm"