Obsah: 1 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S1-1-12-50-26-17
  • Zadní pohon
  • 2000-09 bis 2005-02
  • 192 PS / 141 KW
  • 2494 cm3
  • Benzin / M54 B25 (256S5)
Točivý moment při výměně kol je extrémně důležitý a pouze použití momentového klíče zaručuje bezpečné usazení a držení kol. Obvykle se utahovací moment pohybuje v závislosti na typu vozidla mezi 90 Nm (malá vozidla) a 200 Nm (4x4, SUV, dodávky a velmi těžké limuzíny). Informace obvykle poskytuje uživatelská příručka vozidla nebo výrobce kol.
Další informace o šroubech kol
Originální rozměr Odpovídají sériovému upevnění
Tvar hlavy Kuželový kužel 60°
Délka hřídele: 26 mm
Závitové rozměry: M12x1,5
Klíčová šířka: 17 mm