ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM 136 PS (10-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm
Obsah: 2 kusy
Ceny incl. DPH plus náklady na dopravu
Připraveno k odeslání ještě dnes,
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-16-001
  • Přední pohon
  • 939AXR1B
  • 2010-06 bis 2011-11
  • 136 PS / 100 KW
  • 1956 cm3
  • Diesel / 939 B4.000
  • 16 mm
  • 32 mm
Popis "ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM 136 PS (10-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Eibach rozšíření rozchodu Pro-Spacer System 2
System 2 se dodává bez montážního materiálu. Ten je nutné objednat zvlášť.
  • Podložka provedená jako průchozí systém
  • Se středícím kuželem (se středící výstupkem)
  • Montáž pomocí delších šroubů kol
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Pokyny k přípravě a montáži našich produktů
⚠️ Pokyny k montáži – Prosím, pečlivě si přečtěte:
Další informace o produktech Eibach Pro-Spacer distanční podložky
Název náhradního dílu HA 91216001
Název náhradního dílu PZ 91216001
Průměr náboje 65 mm
Rozteč šroubů 5x110
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 4 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM 136 PS (10-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Obsah dodávky "ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM 136 PS (10-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM 136 PS (10-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
ID Popis
AS Je třeba dodržovat požadavky specifických posudků pro vozidla!
Posudky jsou k dispozici na našich webových stránkách eibach.ch.
Obecné informace o Eibach rozšířeních rozchodu:
Montážní návod "ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM 136 PS (10-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "ALFA ROMEO 159 (939) 2.0 JTDM 136 PS (10-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Napsat hodnocení
Hodnocení bude aktivováno po ověření.
Prosím zadejte tyto znaky v následujícím textovém poli.
Pole označená * jsou povinné.
Seznámil/a jsem se s zásadami ochrany osobních údajů.
Pro-Spacer (S90-2-16-001) + upevňovací materiál (S1-1-14-50-43-17-B)