ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V 136 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-2-16-001
  • Přední pohon
  • 939AXF1B
  • 2005-09 bis 2011-11
  • 136 PS / 100 KW
  • 1910 cm3
  • Diesel / 939 A8.000;937 A8.000
  • 16 mm
  • 32 mm
Popis "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V 136 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Upozornění k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového provedení je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91216001
Název náhradního dílu PZ 91216001
Průměr náboje 65 mm
Rozteč šroubů 5x110
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 4 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako průchozí systém
Související odkazy na "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V 136 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Obsah dodávky "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V 136 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Obsah dodávky
2x Distanční podložky
Poznámky k "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V 136 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Montážní návod "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V 136 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "ALFA ROMEO 159 (939) 1.9 JTDM 16V 136 PS (05-11) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-2-16-001 System2 Tloušťka 16mm"
Pro-Spacer (S90-2-16-001) + upevňovací materiál (S1-1-14-50-43-17-B)