SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 301 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm
Dodací doba cca. 1-3 pracovní dny
  • S90-7-30-012
  • 301 PS / 221 KW
  • 1984 cm3
  • Benzin / CJXC
  • 30 mm
  • 60 mm
Popis "SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 301 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Pokyny k kombinovatelnosti:
Zvýšení výkonu až o 20 % vycházející z výkonu sériového je povoleno.
Název náhradního dílu HA 91730012
Název náhradního dílu PZ 91730012
Průměr náboje 57 mm
Rozteč šroubů 5x112
Závitové rozměry: M14x1,5
Povrch: eloxiert
Barva: přírodní
Max. ET: 18 ET
Místo montáže Přední náprava & Zadní náprava
Provedení Distanční podložky provedené jako šroubový systém
Montážní materiál pro upevnění distančních podložek na nápravě kola S1-1-14-50-24-17-1
Vtlačná objímka jako náhrada za distanční podložky systému 7 S91-7-01-002
Související odkazy na "SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 301 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Obsah dodávky "SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 301 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
10x Kola šrouby
Poznámky k "SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 301 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Montážní návod "SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 301 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"
Číst, psát a posoudít hodnocení... více
Pro "SEAT LEON SC (5F5) 2.0 Cupra 301 PS (17-) Šířka rozchodu Eibach Pro-Spacer S90-7-30-012 System7 Tloušťka 30mm"