Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-15-021-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 985 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1010 Kg |
| Snížení přední nápravy | 35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (nezávislé zavěšení kol) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
5265,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-15-021-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 985 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 990 Kg |
| Snížení přední nápravy | 35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (pevná náprava) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
5140,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-15-021-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 970 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1070 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45 mm |
| Snížení zadní nápravy | 40 mm |
| Vybavení vozidla | Für Fahrzeuge mit Mehrlenker-Hinterachse (Einzelradaufhängung) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
8330,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-15-021-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 970 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1010 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45 mm |
| Snížení zadní nápravy | 40 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (pevná náprava) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
5415,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-021-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 985 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1000 Kg |
| Snížení přední nápravy | 35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (nezávislé zavěšení kol) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25870,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-021-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 985 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 990 Kg |
| Snížení přední nápravy | 30 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (pevná náprava) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
26935,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-021-15-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 985 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1000 Kg |
| Snížení přední nápravy | 35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | Für Fahrzeuge mit Mehrlenker-Hinterachse (Einzelradaufhängung) |
| Variant vybavení | Průměr vnějšího tlumiče: 55 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25945,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-021-17-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 985 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 990 Kg |
| Snížení přední nápravy | 35 mm |
| Snížení zadní nápravy | 30 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (pevná náprava) |
| Variant vybavení | Průměr vnějšího tlumiče: 55 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
26005,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-15-021-01-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 970 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1070 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45 mm |
| Snížení zadní nápravy | 40 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny Přední náprava 50 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (nezávislé zavěšení kol) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25300,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-15-021-03-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 970 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1010 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45 mm |
| Snížení zadní nápravy | 40 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny Přední náprava 50 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (pevná náprava) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
24115,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-15-021-15-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 970 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1070 Kg |
| Snížení přední nápravy | 45 mm |
| Snížení zadní nápravy | 40 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny Přední náprava 55 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (nezávislé zavěšení kol) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25450,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-15-021-07-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 965 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1050 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny Přední náprava 50 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (pevná náprava) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
32895,00 Kč *
Zobrazeno