Nastavení cookies
Tato webová stránka používá soubory cookie, které jsou nezbytné pro technický provoz webové stránky a jsou vždy nastaveny. Ostatní soubory cookie, které zvyšují komfort při používání této webové stránky, slouží k přímému marketingu nebo mají usnadnit interakci s jinými webovými stránkami a sociálními sítěmi, budou nastaveny pouze s vaším souhlasem.
Konfigurace
Technicky nezbytné
Tyto soubory cookie jsou nezbytné pro základní funkce obchodu.
CSRF-token
Individuální ceny
Nastavení cookies
Odmítnout všechny soubory cookie" Cookie
Přijmout všechny cookies" Cookie
Sezení
Vybraný obchod
Změna měny
Zákaznické rozpoznání
Zákaznické specifické cachování
Funkce komfortu
Tyto cookies se používají k tomu, aby byl nákupní zážitek ještě atraktivnější, například pro rozpoznání návštěvníka.
Seznam přání
Statistika a sledování
Nákupní a surfovací chování s Google Tag Managerem
Partnerský program
Rozpoznání koncových zařízení
Pro filtrování nebyly nalezeny žádné výsledky!
Technické údaje
| Číslo produktu: | E10-15-021-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1075 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1010 Kg |
| Snížení přední nápravy | 15 mm |
| Snížení zadní nápravy | 10 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
4470,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E20-15-021-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1100 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1070 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Vybavení vozidla | Für Fahrzeuge mit Mehrlenker-Hinterachse (Einzelradaufhängung) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
6155,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E90-15-021-16-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1070 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1000 Kg |
| Snížení přední nápravy | 15 mm |
| Snížení zadní nápravy | 10 mm |
| Poznámka k podvozku | pro Vozy bez elektr. Regulace tlumičů |
| Vybavení vozidla | Pouze pro vozidla s průměrem tlumiče na přední nápravě 55 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25295,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-15-021-02-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1070 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1000 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny Přední náprava 50 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (nezávislé zavěšení kol) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25080,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E95-15-021-16-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1070 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1070 Kg |
| Snížení přední nápravy | 25 mm |
| Snížení zadní nápravy | 20 mm |
| Poznámka k podvozku | Průměr vnějšího tlumiče pružiny Přední náprava 55 mm |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s víceprvkovou zadní nápravou (nezávislé zavěšení kol) |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
25615,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | PSS65-15-021-11-22 |
| Zatížení nápravy přední až | 1080 Kg |
| Zatížení nápravy zadní až | 1010 Kg |
| Snížení výšky | 40 mm |
| Vybavení vozidla | Pouze pro vozidla s průměrem tlumiče na přední nápravě 55 mm |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Inox-Line - varianta z nerezové oceli |
34030,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | AM65-15-021-01-22 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
9695,00 Kč *
Technické údaje
| Číslo produktu: | E40-15-021-01-11 |
| Průměr VP | 28 mm |
| Průměr HA | 25 mm |
| Nastavitelnost VP | 2x nastavitelný |
| Nastavitelnost zadní nápravy | nepřestavitelný |
| Provedení VP | Trubkový stabilizátor |
| Provedení VP | Trubkový stabilizátor |
13000,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-08-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 8 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 16 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
3165,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-10-027 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 10 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 20 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2340,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-12-003 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 12 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 24 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2645,00 Kč *
BUNDLE
Technické údaje
| Číslo produktu: | S90-2-15-013 |
| Šíření rozchodu / Kolo | 15 mm |
| Šíření rozchodu / Náprava | 30 mm |
| Průměr náboje | 57 mm |
| Rozteč šroubů | 5x112 |
| Závitové rozměry | M14x1,5 |
| Místo montáže | Přední náprava & Zadní náprava |
| Provedení | Distanční podložka provedená jako průchozí systém |
Obsah 2 kusy
2945,00 Kč *
Zobrazeno